Четвер, 15.11.2018, 19:23
Віртуальна газета"ВІКНА" м.Лохвиця
Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця
 
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гость | RSS
 
Меню сайту
Розділи новин
Україна [226]
Полтавщина [315]
Світ [50]
м.Лохвиця [405]
Різне [58]
Лохвицький р-н. [354]
Міні-чат
500
Головна » 2014 » Травень » 25 » Вибори в два тури — недозволена розкіш в час війни
Вибори в два тури — недозволена розкіш в час війни
09:26
В нинішніх реаліях українці мають колосальну потребу в безпеці, що може гарантувати Верховний Головнокомандувач країни, тобто Президент держави. Є велика імовірність того, що обрати його вдасться вже в першому турі виборів. За єдиної умови — громадяни повинні об'єднатися навколо найбільш рейтингового кандидата, який вже сьогодні має найбільшу довіру.

На цьому під час візиту Петра Порошенка на Полтавщину наголосив екс-міністр Внутрішніх справ, колишній політв'язень Юрій Луценко, який приїхав разом з кандидатом на пост Президента. На його думку, з огляду на ситуацію на Сході країни і на поведінку Росії, українці не мають такої розкоші, як другий тур виборів — час нині на вагу золота.

- Кандидат Порошенко може перемогти в першому турі, але я наголошую, що це буде не перемога над іншими кандидатами, багато з яких, до речі, мої друзі, союзники та добрі знайомі, це буде перемога над корупцією, війною, над хаосом, яким зараз охоплена Україна. Саме тому я закликаю виборців Полтавщини відкласти симпатії до інших демократів на парламентські вибори, а зараз проголосувати за того, хто може принести Україні мир і почати будувати державу вже 26 травня, - сказав Юрій Луценко.
Він наголосив на тому, що причиною поразки революції десять років тому стала відсутність єдності у демократичному таборі.

Зробивши “роботу над помилками минулого”, лідери громадської думки та політики висловлюють підтримку Петру Порошенку, як кандидату, що має найбільший рівень довіри. Зважаючи на це, Юрій Луценко закликає представників демократичного табору взяти приклад із Віталія Кличка, Миколи Томенка, Ірини Геращенко та десятків інших авторитетних діячів і поступитися власними амбіціями на користь загальнодержавних інтересів.

Сам Петро Порошенко акцентував увагу на тому, що вже нині він активно спілкується з європейськими партнерами щодо гарантій безпеки для українців. В тому числі, економічної. Зокрема, це стосується енергетичної галузі, кредитування, передачі на безоплатних умовах передових технологій, що дозволить створити сотні тисяч нових робочих місць і забезпечити гідну зарплату людям.

- Безумовно, якщо ми самі себе не захистимо, ніхто нас не захистить. Ми маємо формувати навколо пояс безпеки, який гарантуватиме мир, злагоду та спокій всередині країни. Йдеться і про переозброєння наших військових, щоб дати гідну відповідь російському агресору. Нам вкрай необхідно підняти престиж військової служби та гарантувати абсолютно інше, гідне матеріальне забезпечення військовослужбовців, - підкреслив Порошенко.

Громада має вирішувати, що будувати: дорогу чи школу

Розширити права територіальних громад і провести адміністративну реформу — це ті питання, навколо яких завжди точилося багато дискусій. Нині прийшов час передати реальні механізми впливу на місця. Люди краще знають проблеми своїх населених пунктів, а отже саме вони мають самостійно вирішувати, як розпоряджатися коштами місцевих бюджетів.

- Є права територіальної громади, і ми зробимо реформу, яка гарантує ці права. Немає чого до того дядька в Києві їздити з торбою, щоб спитати що місцевій територіальній громаді будувати — лікарню, школу дорогу чи дитячий садок. Ви тут, заробили, сплатили податки і ці гроші мають працювати на людей. Краще працюєш — краще живеш. Навіщо нам створювати корупцію коли гроші пішли на Київ і потім якась копійчина з них повернулася сюди? Одні працюють, інші жирують? Так не буде! - запевнив Петро Порошенко і пояснив, що вже спілкувався із закордонними партнерами щодо поглиблення співпраці споріднених міст, для того, аби місцеве самоврядування мало змогу використовувати прогресивний досвід європейських колег.
Світова спільнота неодноразово демонструвала українцям свою підтримку і вже сьогодні готова відкривати кордони. Однак перед тим нам треба знищити корупцію, навчитися жити по-новому, тобто жити чесно.

- Коли я стану президентом, переконаний, що Україна отримає перспективу членства в Євросоюзі. Ми нарешті перейдемо від розмов до реальної модернізації країни. Ми нарешті почнемо жити по-новому, а люди нарешті зможуть вільно подорожувати країнами Європи. Треба зробити біометричні паспорти, і це питання можна було вирішити ще два роки тому, але головна перешкода — тотальна корупція. Тому перше, з чого я почну - в кожному міністерстві сидітимуть наші радники з країн Євросоюзу, які підтвердять нашу абсолютно жорстку антикорупційну волю.

Коли ми це продемонструємо, що буде вже через лічені тижні або місяці після виборів, ми будемо вимагати і перспективи членства, і застосування безвізового режиму, відкритих ринків і всього іншого, - наголосив кандидат на пост президента.
Разом з тим, Петро Порошенко переконаний, що ринок Росії для вітчизняних товарів також буде відкритим. Він готовий відстоювати інтереси українського виробника на всіх рівнях, чого не робила минула влада.

- Хто сказав, що євроінтеграція передбачає розрив стосунків з Росією? Раніше Росія абсолютно брутально закрила ринки для українських товарів, але не надали жодних пояснень, жодних норм ВТО, які б дозволяли таку поведінку. Бо обгрунтованих причин для цього просто немає! Українська влада була нездатна захистити українського виробника. Наш євроінтеграційний вибір – це вибір політичний, стратегічний, і головне - вибір цінностей.

Петро Порошенко наголосив на тому, що поставки українських товарів здійснюватимуться по всьому світу, в тому числі, у країни СНД, з якими наша держава має давню співпрацю. Ключ до цього — керівництво країни має захищати своїх виробників економічно і політично, і таку відповідальність готовий взяти на себе кандидат у президенти — це пункт його передвиборчої програми. Українці повинні жити безбідно. Відкриті світові ринки означають не тільки наповнення бюджетів усіх рівнів, а й забезпечення людей робочими місцями, добробут багатьох родин.

Марина Коновалюк
Фото - Миколи Лазаренка
Категория: Полтавщина | Просмотров: 390 | Добавил: Administrator | Принтер: | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *:

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Останні коментарі на сайті

Такого мачоса-срачоса удалили видео с СТБ cry

Интересно, а портреты он рисует ? Очень красивая картина. smile


Дуже страшна трагедія.. Рідним та близьким сили та терпіння. sad

продається недобудований будинок в м.Лохвиця т.066-427-48-64

Все ж таки, "завалив".... Притому що, майдан уже угомонився.... Напевно мало емоцій, - нехай для вас це буде боротьба... Бережіть себе Олександре...........................

Нерівний час.... Не здивуюся якщо ця людина "завалить" пам'ятник вождя пролетаріатів у м. Лохвиця. І все це за ради того - щоб зробити красиві світлини на фоні так званих його перемог. А потім впише своє красиве (на його думку) П.І.П. в сучасну історичну хроніку визвольного руху України. "Хвала" тобі шановний "борець" Українського народу ......


Кругом одни проблемы ....

Останні новини на сайті

[13.11.2018][Лохвицький р-н.]
Лохвицький район: рятувальники ліквідували пожежу в приватному житловому будинку (0)
[13.11.2018][м.Лохвиця]
Освітяни з Горішніх Плавнів переймали досвід педагогів Лохвицької гімназії №1 (0)
[13.11.2018][м.Лохвиця]
09.11.2018 у Лохвиці відзначили 110-річчя М.С.ДМИТРЕНКА (0)
[07.11.2018][Полтавщина]
На Полтавщині замовили будівництво 15 амбулаторій за 123 мільйони гривень, у тім числі й у Вирішальному (0)
[07.11.2018][м.Лохвиця]
На поточному ремонті доріг і тротуарів (0)
[02.11.2018][Лохвицький р-н.]
ЖИТЕЛi ЛУКИ ТА ЮСКiВЦІВ ПЕРЕКРИЛИ ДОРОГУ, ВИМАГАЮЧИ ЇЇ НЕГАЙНОГО РЕМОНТУ (0)
[02.11.2018][Лохвицький р-н.]
Яшники наповнилися піснями та феєрверками (0)
[02.11.2018][м.Лохвиця]
«Чотири колеса возять тіло, а два – душу…» (0)
[02.11.2018][Лохвицький р-н.]
Будні і свята васильківської «Веселки» (0)
[02.11.2018][м.Лохвиця]
Семінар шкільних бібліотекарів (0)
[01.11.2018][м.Лохвиця]
В м. Лохвиця встановлюють стелу Героям АТО (ФОТО) (0)
[31.10.2018][Лохвицький р-н.]
Тіла були просто складені в купу... (0)
[31.10.2018][Лохвицький р-н.]
Сенчі чоловік погрожував гранатою (0)
[31.10.2018][м.Лохвиця]
У Лохвиці заборонили торгувати спиртним уночі (0)
[31.10.2018][Лохвицький р-н.]
До перемоги – осіннім парком (0)
[31.10.2018][Лохвицький р-н.]
На Полтавщині намагалися викрасти 2 тонни сої (0)
[31.10.2018][м.Лохвиця]
В Лохвицком районе установили детскую площадку у соснового парка (фото) (0)
[31.10.2018][м.Лохвиця]
У Лохвиці підбили підсумки озеленювального сезону (0)
[31.10.2018][Лохвицький р-н.]
Яхники на Полтавщині відзначили День села (0)
[31.10.2018][м.Лохвиця]
Жителя Лохвиці затримали за виготовлення та збут наркотиків (0)

Дошка безкоштовних оголошень

[18.07.2018][Дома, гаражи]
Продам гараж (0)
[26.06.2018][Продам]
Продається земельна ділянка (0)
[21.04.2018][Дома, гаражи]
Продам двір (0)
[18.01.2018][Продам]
Реализуем цыплят, утят также индюшат от производителя. (0)
[18.12.2017][Продам]
Продам дрова Дуб (0)
[26.10.2017][Услуги]
Кредити на малі та великі мрії від СМАРТ-ФІНАНС (0)
[05.11.2014][Работа]
Домашнее поражение «Зенита» от «Байера» (0)
[18.10.2014][Работа]
New Female Health Center in Detroit. (0)
[17.10.2014][Работа]
Defying Expectations in Miamш. (0)
[06.10.2014][Услуги]
Пасажирські перевезення (0)
Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Травень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Пошук
Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
м.Лохвиця © 2018