Неділя, 18.02.2018, 08:29
Віртуальна газета"ВІКНА" м.Лохвиця
Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця
 
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гость | RSS
 
Меню сайту
Розділи новин
Україна [225]
Полтавщина [313]
Світ [50]
м.Лохвиця [385]
Різне [58]
Лохвицький р-н. [337]
Міні-чат
500
Головна » 2014 » Лютий » 27 » «І Ви – народ, і я – народ»
«І Ви – народ, і я – народ»
23:34
Виконуючи волю лохвицької громади, яка зібралась 9 лютого на віче, члени районної ради ВО «Майдан» 12 лютого вручили Звернення такого змісту:

«Відповідно до рішення народного Віче Лохвицького району щодо не ефективного використання комунального майна, яке прийняте на Майдані в м. Лохвиця 09.02.2014 року, просимо Вас терміново розірвати угоду з районною організацією Партії регіонів про оренду приміщення, яке знаходиться на другому поверсі за адресою: м. Лохвиця, вул. Перемоги, 10.
Комунальне майно Лохвицького району повинне задовольняти інтереси та потреби громади, а не політичної партії.
Надати дане приміщення для занять гуртковою роботою з дітьми.» голові районної ради Любові Кірієвській. А 13 лютого – головному лікарю Лохвицької ЦРЛ Віктору Бурлею:

«Відповідно до рішення народного Віче Лохвицького району щодо не правдивої інформації про будівництво районного Центру матері та дитини, яке прийняте на Майдані м. Лохвиця 09.02.2014 року. Вимагаємо, від Вас терміново зняти з центрального фасаду приміщення районного Центру матері та дитини вивіску з агітаційною інформацією Партії Регіонів щодо будівництва Центру.»
Голова районної ради спокійно сприйняла зміст звернення. Здається, візит активістів для неї не був сюрпризом. Пояснила, що у свій час будинок за адресою вул. Перемоги, 10 планували передати освітянам, адже тим навіть наради директорів проводить ніде. Але в освітян не було коштів на утримання. Тому передали відділу культури. Сьогодні «регіонали» за оренду приміщення щомісяця сплачують у казну відділу культури приблизно 1400 грн. Крім того, ще у 2500 грн. обходиться їм теплопостачання і 750 грн. – електрика, телефон, інтернет.

– До мене особисто ніхто не звертався з тим, що дітям ніде займатися. Якби ви сказали, що оце виникла проблема, що приходили батьки чи самі діти. Але я такої проблеми не бачила. Іщенко приходив до заступника голови райради, до Батрак. Наскільки я знаю, йому пропонували навіть півставки в ЦДЮТ. Там і місце можна було знайти, але він відмовився. А зараз він займається платно, бере батьківські кошти за заняття із дітьми. І тепер стоїть питання так: ми втратимо і оці півтори тисячі в місяць, що ішли в бюджет відділу культури. Якщо вже така нагальна потреба, то там зараз (в тому офісі) сидить 2 чоловіки. І якщо треба прийти дітям позаніматься, так там можна виділить їм місце – і хай занімаються.

Крім того, є принципові речі, які дивують Любов Кірієвську, із якими вона не може погодитись.
– Роками в приміщенні, про яке йде мова, орендує певну площу соціалістична партія. І на протязі кількох скликань ніколи не піднімалось питання, щоб її виселить. «Батьківщина» в нас орендує безпосередньо в ЦДЮТ 8 років приміщення. То чого ж ми тоді там не звільнимо, якщо чесно і відверто йдемо до народу, правдиво з народом балакаєм? Ми ж представляємо з Вами народ. І Ви – народ, і я – народ.

В певній мірі можна погодитись з Любов’ю Кірієвською в тім, що і «Батьківщина», орендуючи кімнату в приміщенні ЦДЮТ, обрала, можливо, для себе і оптимальний, але з точки зору моралі не кращий варіант. Хоча її кімнатка в глухому кутку без вікон, що мала слугувати чи то гардеробною, чи то для якихось технічних потреб, не йде ні в яке порівняння з хоромами «регіоналів» на 2 поверсі, в приміщенні за адресою вул. Перемоги, 10. За часів, коли функціонував Будинок піонерів, там була не якась роздягальня, а пристойна танцювальна зала, де одночасно перебували десятки дітей, а не 2 чоловіки, як зараз. Та і взагалі, по великому рахунку, чи то провладна, чи то опозиційна партія (а вони з часом міняються ролями) цілком в спромозі «відрить собі нори» десь в інших місцях і не займать ті приміщення, що можуть слугувать дітям.

Повезіть не 200, а 20 ідейно-проплачених протестувальників на Антимайдан – ось вам і кошти, щоб шикувати в «Люксі» готелю «Україна». Звичайно, на дітях грошей багато не заробиш, але на лиху годину нам така культура, в чому тоді сенс життя, якщо ми не будем про них дбати? Трагічні події останніх місяців вивели на вулиці багатьох міст України (знову ж таки не без допомоги влади) сотні молодиків спортивної статури під загальною назвою «тітушки». Це саме ті «лицарі», що нападають на мирних протестувальників і часто разом з героїчною міліцією б’ють і калічать свій народ. Але ж так звані «тітушки» і навіть «беркутята» – не інопланетяни. Це теж наші діти.

У свій час їх за руку привели батьки в різні школи бойових мистецтв, щоб зростали діточки сильними й здоровими. А можливо потрібно було навчати їх не тільки махати руками і ногами, а ще й думать головою. І шахи в цій справі – далеко не остання річ. Тож чому б голові районної ради, яка, за її ж словами, практично все життя віддала дітям, не сприяти цьому, поставивши інтереси дітей на перше місце, а партійні – на друге.

– Я такого не чекав, чесне слово, я просто збентежений, – так відреагував головний лікар Лохвицької ЦРЛ Віктор Бурлей, ознайомившись із рішенням народного віче. Тому, нажаль, конструктивної розмови не вийшло.
– Я його повісив і я його знімать не збираюсь. Якщо Ви вбачаєте якесь порушення з моєї сторони законодавства, звертайтесь у прокуратуру, до суду.

Офіційну відповідь знову ж таки, пославшись на законодавство, пообіцяв надати впродовж місяця.
Вікторе Васильовичу, коли з Вами розмовляли Віктор Щуров та Віталій Карножицький, намагаючись пояснити, що то не наша забаганка, а воля лохвицької громади, я мовчав. І не тому, повірте, що всі під Богом ходимо, а як «смажений півень» клюне, то біжимо до лікаря. Адже все рівно в нас зараз ніхто «за так» лікувать нікого не буде. Справа в іншому. У той момент я пригадав, як кілька років тому, незважаючи на пізній час, тільки-но завершилась телевізійна трансляція, зателефонував Вам після 23 години, подякував Вам і сказав, що Ви – порядна людина.

Це сталось після того, як на сесії Червонозаводської міської ради один з районних керівників запевнив, нібито мною були перекручені слова і сам зміст інтерв’ю. Воно стосувалося діяльності Червонозаводської міської ради. Така мов у них робота – що пером махнуть, що брехнуть. Ви були одним із трьох учасників тієї розмови. Ви не промовчали, хоч і могли, а сказали депутатам і перед телевізійною камерою, що все надруковане – то Ваші слова від першого до останнього.

Чого ж Ви боїтесь тепер, Вікторе Васильовичу, і кого Ви захищаєте. Адже весь район знає, коли почала будуватись дитяча лікарня. В той час тієї Партії регіонів не було і в помині. А в 2010 році, коли «регіонали» прийшли до влади, Центр матері й дитини мав готовність більше, аніж на 70%. Згадайте, як до того, бувши депутатами районної ради, ми з Вами приймали не зовсім законні рішення про виділення коштів на опалення новозбудованих корпусів,щоб там продовжувались будівельні роботи, щоб не розвалювалось усе те, що було зроблено.

І ніхто не заперечував проти того. А з 63 депутатів «регіоналів» було менше десятка. Та й Ви тоді були зовсім у іншій команді. Якщо Партія регіонів покаже хоч один фінансовий документ, з якого буде видно, скільки сотень чи хоча б десятків тисяч гривень перераховано з партійної каси на будівництво Лохвицького Центру матері й дитини, тоді питання відпаде само собою. І громада зніме свою вимогу. А до того люди вважають, що так робити не чесно, не справедливо. Навіть якщо не кажуть Вам це у вічі, як депутату обласної ради.

На фото:
1. Активіст «Майдану» Віталій Карножицький та депутат від опозиції Валентин Черевко, він же – заступник голови Лохвицької районної ради, вручають Звернення голові райради Любові Кірієвській.
2. Вивіска біля входу до Центру матері й дитини


Олег ЛІСНЯК
Лохвицький край
Категория: Лохвицький р-н. | Просмотров: 220 | Добавил: Administrator | Принтер: | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Останні коментарі на сайті

Такого мачоса-срачоса удалили видео с СТБ cry

Интересно, а портреты он рисует ? Очень красивая картина. smile


Дуже страшна трагедія.. Рідним та близьким сили та терпіння. sad

продається недобудований будинок в м.Лохвиця т.066-427-48-64

Все ж таки, "завалив".... Притому що, майдан уже угомонився.... Напевно мало емоцій, - нехай для вас це буде боротьба... Бережіть себе Олександре...........................

Нерівний час.... Не здивуюся якщо ця людина "завалить" пам'ятник вождя пролетаріатів у м. Лохвиця. І все це за ради того - щоб зробити красиві світлини на фоні так званих його перемог. А потім впише своє красиве (на його думку) П.І.П. в сучасну історичну хроніку визвольного руху України. "Хвала" тобі шановний "борець" Українського народу ......


Кругом одни проблемы ....

Останні новини на сайті

[15.12.2017][м.Лохвиця]
Готуємося до новорічних святкувань (0)
[15.12.2017][м.Лохвиця]
Прикрасили Головну міську ялинку–2018 (0)
[13.12.2017][м.Лохвиця]
14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (0)
[13.12.2017][Лохвицький р-н.]
Безпритульні тварини: хто винен і що робити? (0)
[09.12.2017][Полтавщина]
За добу в ДТП на Полтавщині загинуло чотири людини (0)
[09.12.2017][м.Лохвиця]
У Лохвиці - два випадки сказу (0)
[09.12.2017][м.Лохвиця]
У Лохвиці готують льодову ковзанку (0)
[09.12.2017][м.Лохвиця]
Навесні в Лохвиці розквітнуть тисячі тюльпанів (0)
[09.12.2017][Лохвицький р-н.]
ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН: «КОЖЕН, ХТО ШКОДИТЬ ЕНЕРГЕТИЧНІЙ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, Є ВОРОГОМ НАШОЇ ДЕРЖАВИ» (0)
[09.12.2017][Лохвицький р-н.]
НА ЛОХВИЧИННІ ЖІНКА ПІСЛЯ ПОБИТТЯ ВЧАСНО НЕ ЗВЕРНУЛАСЯ ДО ЛІКАРІВ І ЗА ДВА МІСЯЦІ ПОМЕРЛА (0)
[09.12.2017][Лохвицький р-н.]
На Полтавщині будівельний комбінат оштрафували за сексистську рекламу (0)
[02.09.2017]
Лохвицький район: рятувальники ліквідували пожежу у господарчій будівлі (0)
[30.08.2017][м.Лохвиця]
Лохвиця прощалася з Героєм (0)
[26.08.2017][Лохвицький р-н.]
МЛИНІВСЬКИЙ МІСТ: техніка на місці, а грошей ще немає? (0)
[26.08.2017][Лохвицький р-н.]
Витрати на ремонт доріг діляться навпіл (0)
[26.08.2017][м.Лохвиця]
Недобудована дорога зруйнувалася після року експлуатації (0)
[23.08.2017][м.Лохвиця]
Вперше в Україні: з'явилося відео унікальної "пастки" для порушників (м. Лохвиця) (0)
[23.08.2017][м.Лохвиця]
Шановна лохвицько громадо! Дорогі лохвичани і криничани! (1)
[22.08.2017][м.Лохвиця]
ОГОЛОШЕННЯ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ (0)
[22.08.2017][м.Лохвиця]
«Ґудзюрина – маленька країна» (0)

Дошка безкоштовних оголошень

[18.01.2018][Продам]
Реализуем цыплят, утят также индюшат от производителя. (0)
[18.12.2017][Продам]
Продам дрова Дуб (0)
[26.10.2017][Услуги]
Кредити на малі та великі мрії від СМАРТ-ФІНАНС (0)
[05.11.2014][Работа]
Домашнее поражение «Зенита» от «Байера» (0)
[18.10.2014][Работа]
New Female Health Center in Detroit. (0)
[17.10.2014][Работа]
Defying Expectations in Miamш. (0)
[06.10.2014][Услуги]
Пасажирські перевезення (0)
[19.06.2014][Знакомства]
Ваша половинка чекає на Вас (0)
[30.12.2013][Продам]
игры для девочек бесплатно ходить. онлайн бесплатные игры призрачный гонщик (0)
[21.04.2013][Авто]
Продам ВАЗ 2108 (0)
Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Лютий 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728
Пошук
Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
м.Лохвиця © 2018