Неділя, 25.03.2018, 03:11
Віртуальна газета"ВІКНА" м.Лохвиця
Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця
 
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гость | RSS
 
Меню сайту
Розділи новин
Україна [225]
Полтавщина [314]
Світ [50]
м.Лохвиця [392]
Різне [58]
Лохвицький р-н. [340]
Міні-чат
500
Головна » 2016 » Січень » 18 » Депутатська комісія Лохвицької міськради закликає відмінити дерибан Соснового парку
Депутатська комісія Лохвицької міськради закликає відмінити дерибан Соснового парку
09:30
А також пропонує погасити 2-мільйонний борг міськради, який виник при асфальтуванні в кредит перед виборами міського голови, з районного бюджету

2011 року Лохвицею повзли чутки, нібито на території парку одержали земельні ділянки такі люди, яких навіть імена вголос промовити не можна. Не дивно, що куточок природи є ласим для влаштування там садиби. Тому і позапопередній міський голова забрехалася якось, стверджуючи, нібито невідомі випиляли дерева на ділянці парку, хоча знала чудово, кому виділені ділянки край вулиці Чкалова. А тепер мова йде про дерибан земля далі вглиб парку.

Адже попередні міські голови намагалися довести, що парк – тільки по лінію, де проходить ЛЕП. А від неї до колишньої оранжереї – територія власне міста. Цікаво, чи кожен простий смертний зміг би подати заяву й отримати діляночку? Нагадаємо, В’ячеслав Демчук навесні 2015 року публічно заявив, що корупціонером себе не вважає. На ведений нижче текст – додаток до замітки «Про результати роботи депутатської комісії», розміщеної без підпису на сайті Лохвицької міськради. Цитуємо його, неістотно скоротивши й адаптувавши до норм правопису та зручності сприйняття читачем.

«З урахуванням висновку депутатської комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, водно-земельних відносин, екології та охорони навколишнього природного середовища Лохвицької міської ради на 3-ій сесії міської ради 7 скликання від 24 грудня 2015 року було розглянуто близько 20 земельних питань.

Поза Порядком денним залишилося 2 питання, котрі повинні бути предметом обов’язкового розгляду на наступних сесіях. В зв’язку з цим дана комісія повторно на своєму засіданні 25 грудня 2015 р. уточнила деякі позиції щодо можливих рішень по цих питаннях:
1. У сфері земельних відносин щодо правомірності виділення земельних ділянок, які межують із Сосновим парком у районі вул. Чкалова за міським стадіоном.

Комісією встановлено, що міською радою попереднього (6-го скликання) рішенням 11-ої сесії №1 від 26.09.2011 року Сосновий парк поіменовано як Лісопарк, що означає – лісовий масив із елементами паркового благоустрою для масового відпочинку населення.
З метою забезпечення потреб територіальної громади в рекреаційних зонах для відпочинку мешканців міста рішенням 13-ої сесії №22 від 29.11.2011 р. було затверджено Програму розвитку та збереження зелених зон м. Лохвиця на 2011-2015 роки.

Але в протиріччя з цією Програмою замість збереження зелених зон та приховуючи елементи політичної корупції, на цій же 13-й сесії рішенням №23 від 29.11.2011 р. надається дозвіл на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок у натурі на місцевості вказаного Лісопарку та передбачено виділення 40 000 грн. для полтавської землевпорядної організації.
В той же час така потреба у витрачанні даної суми коштів не вимальовувалася, так як межі Лісопарку, коли б був відсутній намір вирізувати частину природних лісонасаджень на користь деяких можновладних осіб, то необхідно було б просто, без додаткових видатків, передбачити рубежі парку в самому Генеральному плані міста.

При цьому для П/П «Саліс» виставлено умови, що землі, котрі починаються від закінчення вул. Чкалова та до входу в сосновий лісовий масив і які фактично лохвичанами використовуються за цільовим призначення – для відпочинку мешканців – повинні бути віднесені до зони житлової забудови та для ведення сільськогосподарського виробництва.

Даний підприємець блискавично, всього за 28 днів, нібито виготовив документацію, так як уже на наступній 14-й сесії рішенням за №16 від 27.12.2011 р. затверджено технічну документацію меж природних земельних ділянок: «Сосновий парк» площею 50 га по вул. Чкалова.
Як свідчать депутати попереднього скликання, на цій грудневій 2011 року сесії межі ботанічного Лісопарку їм ніхто не оприлюднював, так само, як і мешканцям міста, а керівництву міської ради по Акту не передавав таку документацію.
І лише через 4 роки за наполяганням нинішнього міського голови В. І. Радька 16 грудня 2015 року цю схему замість документації було надано полтавським П/П для ознайомлення.

Але ще до цього після «паперового – 2011 р. затвердження документації» в січні-лютому 2012 року до міської ради надходять заяви від фізичних осіб, котрим задовольняються заяви щодо надання земель для ведення житлового будівництва та сільськогосподарського виробництва, і кожному виділено площу по 20 соток, із яких по 10 соток – для будівництва та + по 10 соток для сільгоспвиробництва по вул. Чкалова, 13в; 13б; 15/1; 15/2; 15/3; 15/4.

У цьому «райському» кварталі Лісопарку (де проходять газо- і водо- та електрокомунікації) земельні ділянки виділені: приватному підприємцю та його сину; іногородньому тестю колишнього міського голови; сестрі колишнього керівника фракції в райраді, а нині депутата обласної ради від ВО «Батьківщина»; іногородній дружині колишнього голови райдержадміністрації і лише одному фермеру, який дійсно пов'язаний із сільгоспвиробництвом (див. прізвища на сайті міськради в додатках до рішень сесій 16-ої за №29 від 24.01.2012 р. та 17-ої за №36 від 28.02.2012 р.).

У даних рішеннях в п.2 вказано: «Зобов’язати громадян, зазначених у додатках, подати на розгляд чергової сесії міської ради виготовлені проекти землеустрою земельних ділянок для будівництва індивідуальних житлових будинків, господарських споруд та ведення особистого селянського господарства».

Чергові сесії відбувались: 17-та 28 лютого 2012 р. та 18-та 27 березня 2012 р., але жодний зі вказаних громадян не подав технічну документацію щодо відведення за вказаними адресами земельних ділянок, завдяки чому в міської ради нинішнього скликання не виникають правові наслідки, коли б вона змушена була за збігом майже 4-х років затверджувати названу документацію.
Виходячи з цього члени даної комісії одноголосно прийняли рішення:
1). Прохати міського голову В. І. Радька та депутатів міської ради в подальшому при надходженні від вказаних громадян заяв на затвердження технічної земельної документації; виконання лісовирубкових; будівельних чи сільгоспробіт приймати рішення про відмову в задоволенні їх вимог.
2). При виготовленні Генерального плану міста названі земельні ділянки загальною площею 1,25 га із наявними природними лісонасадженнями замість зони житлової забудови та для ведення сільськогосподарського виробництва включити до зони відпочинку для мешканців міста.
3). Так як 40 тис. грн. наших податкових надходжень фактично безгосподарно використано для задоволення потреб поважного панства, то міського голову прохати подати позовні заяви до суду щодо відшкодування завданих територіальній громаді збитків за рахунок винних осіб чи тих, на користь яких була профінансована політична корупційна вигода.
4). В разі виникнення не із ініціативи міської ради судових справ, прийняти рішення про передачу цих земель не менше, ніж 12-ти учасникам АТО (кожному по 10 соток для будівництва), котрі зуміють відстояти своє земельне право, деклароване нинішньою центральною владою.
2. Щодо можливості відшкодування витрат за рахунок міського бюджету за проведені роботи по асфальтуванню дорожнього покриття вулиць та провулків м. Лохвиці, котрі нібито виконані в 2015році.

По даному питанню було заслухано директора ДП «Лохвицький шлях» П. І. Онасенка, який повідомив, що його підприємством замість запланованих річних 2-х мільйонів грн. на утримання та ремонт доріг фактично використано майже 4 мільйони грн., які він «розмножив» за рахунок боргових зобов’язань, котрі перед виборами йому було обіцяно оплатити колишнім міським головою.

Так як додаткова двохмільйонна боргова яма напрацьована без відповідних сесійних рішень міської ради, а договірні зобов’язання не погоджені з районним казначейством, то комісією було рекомендовано згаданому директору звернутись із проханням до районної ради в особі нинішнього заступника голови районної ради Демчука В. І. щодо сприяння ним у виділенні коштів із районного бюджету на погашення заборгованості, котру він «санкціонував», будучи на посаді міського голови.

Поряд з цим депутати делегували своїх двох членів комісії (Гордіян О. В. та Інденка В. І.) до складу контрольної комісії по визначенню фактично виконаних об’ємів робіт при ремонті доріг, аби впевнитись, що ця заборгованість дійсно відповідає наданому Акту звірки.
Незважаючи на волюнтаристські дії колишніх посадовців при розподілі податків, відповідна комісія не відмовляється знаходити інші шляхи виходу, але при умові, що міська рада в першу чергу забезпечить фінансування платежів для закладів освіти, медицини, культури, благоустрою, соціальних виплат та інше, і лише при наявності зайвих коштів можливо частково за погодженням із депутатським корпусом виникнуть підстави повернутись до питання погашення передвиборних боргів.»

За ст. http://www.lmr.gov.ua підготував С. Ніконов


На фото:
1. Земельні ділянки були майже роздані вглиб зеленої зони відносно цього знаку.
2. Асфальтування в кредит перед виборами міського голови ощасливило вулиці Журавського й Тельмана. Інакше хтозна поки ми б стрибали по вибоях, ямах і вибивали спиці велосипедів та псували взуття на щебені.
Категория: м.Лохвиця | Просмотров: 293 | Добавил: Administrator | Принтер: | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Останні коментарі на сайті

Такого мачоса-срачоса удалили видео с СТБ cry

Интересно, а портреты он рисует ? Очень красивая картина. smile


Дуже страшна трагедія.. Рідним та близьким сили та терпіння. sad

продається недобудований будинок в м.Лохвиця т.066-427-48-64

Все ж таки, "завалив".... Притому що, майдан уже угомонився.... Напевно мало емоцій, - нехай для вас це буде боротьба... Бережіть себе Олександре...........................

Нерівний час.... Не здивуюся якщо ця людина "завалить" пам'ятник вождя пролетаріатів у м. Лохвиця. І все це за ради того - щоб зробити красиві світлини на фоні так званих його перемог. А потім впише своє красиве (на його думку) П.І.П. в сучасну історичну хроніку визвольного руху України. "Хвала" тобі шановний "борець" Українського народу ......


Кругом одни проблемы ....

Останні новини на сайті

[24.03.2018][м.Лохвиця]
Нові вікна – енергоекономія на перспективу (0)
[23.03.2018][м.Лохвиця]
День батьківського самоврядування у Лохвицькій ЗОШ №3 (0)
[23.03.2018][м.Лохвиця]
Поточні завдання служби благоустрою: вчора – обрізка гілок, сьогодні – розчистка канави (0)
[20.03.2018][Лохвицький р-н.]
Лохвицький район: рятувальники ліквідували пожежу у приватному житловому будинку (0)
[19.03.2018][Полтавщина]
Свинаренко, Журавель і Герасимук визнані кращими каратистами року, а Прядка – кращим тренером (0)
[19.03.2018][Лохвицький р-н.]
«Лічильник крутиться, як «самошеччий», а в хаті все холодно» (0)
[19.03.2018]
"Ворскла" втратила третю позицію після розгрому від "Динамо" (0)
[17.03.2018][м.Лохвиця]
У Лохвиці спорудять пам’ятний знак атовцям (0)
[03.03.2018][м.Лохвиця]
Лохвиця: вогнеборці врятували від вогню житловий будинок (0)
[03.03.2018][м.Лохвиця]
Як у останній день зими Лохвицька громада сніг розчищала... (0)
[03.03.2018][Лохвицький р-н.]
Лохвицькому району передали пожежну машину (фото) (0)
[03.03.2018][м.Лохвиця]
У Лохвиці під колесами власної вантажівки загинув водій (фото) (0)
[03.03.2018]
Почему в киевском «Динамо» не играет Дмитрий Хлебас? (0)
[15.12.2017][м.Лохвиця]
Готуємося до новорічних святкувань (0)
[15.12.2017][м.Лохвиця]
Прикрасили Головну міську ялинку–2018 (0)
[13.12.2017][м.Лохвиця]
14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (0)
[13.12.2017][Лохвицький р-н.]
Безпритульні тварини: хто винен і що робити? (0)
[09.12.2017][Полтавщина]
За добу в ДТП на Полтавщині загинуло чотири людини (0)
[09.12.2017][м.Лохвиця]
У Лохвиці - два випадки сказу (0)
[09.12.2017][м.Лохвиця]
У Лохвиці готують льодову ковзанку (0)

Дошка безкоштовних оголошень

[18.01.2018][Продам]
Реализуем цыплят, утят также индюшат от производителя. (0)
[18.12.2017][Продам]
Продам дрова Дуб (0)
[26.10.2017][Услуги]
Кредити на малі та великі мрії від СМАРТ-ФІНАНС (0)
[05.11.2014][Работа]
Домашнее поражение «Зенита» от «Байера» (0)
[18.10.2014][Работа]
New Female Health Center in Detroit. (0)
[17.10.2014][Работа]
Defying Expectations in Miamш. (0)
[06.10.2014][Услуги]
Пасажирські перевезення (0)
[19.06.2014][Знакомства]
Ваша половинка чекає на Вас (0)
[30.12.2013][Продам]
игры для девочек бесплатно ходить. онлайн бесплатные игры призрачный гонщик (0)
[21.04.2013][Авто]
Продам ВАЗ 2108 (0)
Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Січень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Пошук
Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
м.Лохвиця © 2018