П`ятниця, 23.02.2018, 02:31
Віртуальна газета"ВІКНА" м.Лохвиця
Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця Віртуальна газета м.Лохвиця
 
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гость | RSS
 
Меню сайту
Розділи новин
Україна [225]
Полтавщина [313]
Світ [50]
м.Лохвиця [385]
Різне [58]
Лохвицький р-н. [337]
Міні-чат
500
Головна » 2014 » Травень » 2 » Чи закінчився дерибан землі?
Чи закінчився дерибан землі?
12:13
На передостанній сесії Лохвицької районної ради, яка проходила 27 березня, коли в залі піднявся ґвалт щодо позиції більшості депутатів-БЮТівців, які не підтримали місцевих с/г виробників і стали фактично на сторону СТОВ «Богданівське», районний очільник «Батьківщини» В’ячеслав Демчук скептично сказав: «А в мене на сесіях такого нема».

«Нічого, скоро буде», – відповів йому один депутат – і як у воду дивився. Уже 8 квітня Лохвицькою міською радою був установлений своєрідний рекорд. Робота її сесії тривала більше 5 годин. І як не старався мер, йому не вдалось протиснути і змусити депутатів проголосувати за кілька скандальних земельних питань. А найбільш знаковим є те, що критикували його не тільки депутати з інших фракцій, а й самі БЮТівці. Раніше у Вождя таких проколів не було.

Від депутатів ховали проекти рішень
По-суті, ця розповідь стане продовженням публікації, оприлюдненої у попередньому номері ЛК, «Про царські морди, білборди і царя хвацького Охвицького». Але так як Господь не сподобив мене писати казки (та й навіщо забирать хліб у Григорія Піддатого?), спробую без алегорій відновити події 8 квітня так, як про них розповіли кілька депутатів.

Неприємності в Демчука та його немолодої команди почалися ще напередодні сесії. Чи то весна, чи Путін, чи ще якесь трясця негативно діє на деяких депутатів, але на засіданнях профільних комісій вони доколупались, а вірніше, помітили, що відсутні проекти рішень по земельних питаннях. І було їх не багато, не мало а з 16-го по 42-ге. Але тоді їм відповли, що вони насправді є. Дивіться, мовляв, у інтернеті на сайті міської ради. Дійсно, в інтернеті можна знайти багато чого. Але того, що їх цікавило, вони не знайшли. Тому наступного дня під час сесії депутат Галина Мельник увімкнула планшет і продемонструвала всім, що проектів рішень по земельних питаннях як не було, так і немає.

В такому разі, вирішили депутати, ці питання треба знімати з порядку денного і переносити на наступне пленарне засідання. Але виявилось, що вони насправді все-таки є. Секретар міської ради Наталія Мірошник лягла на амбразуру, рятуючи від звинувачень Демчука. Це вона перевтомилась чи то на суботнику чи ще десь і просто забула викласти на сайт скандальні проекти рішень. Наталія Миколаївна готова понести покарання за це аж до отримання догани. Але міський голова виявився добрим, мудрим і милостивим керівником. Він пробачив своїх підлеглих і закликав депутатів до роботи. Причому, в досить категоричній формі на грані тиску. Тож, як говорив Гагарін, поїхали. Правда, рухались недовго.

Розглянувши 16-те та 17-те питання, на 18-му забуксували. І на перший погляд нічого в ньому складного не було. «Про затвердження схеми розташування земельних ділянок для гаражного будівництва». «І чого ті депутати напали на Демчука? – спитає читач. – Адже гаражне будівництво було, є і завжди буде». Воно-то так, але, як дізнались самі депутати під час розгляду питань, мова йде про 24 гаражі не десь, а в центрі міста, на території лікарні. У свій час, як виявилось, головний лікар Віктор Бурлей віддав частину своєї території міській раді на її прохання. Претенденти на ділянки під гаражі не забарились і не змусили себе чекати. Ними виявилися: Белянічева Л. М., Грипась С. В., Дробот А. П., Зайцева О. М., Інденко І. М., Карабка О. О., Карась Л. І., Круторогов Д. В., Макуха Є. Л., Мірошник В. В., Омельяненко С. І., Онопрінко Є. А. Про це депутати дізнались, прочитавши 25-те питання, де вони мали проголосувати про надання вищеназваним дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

«Кіно, та й годі, – ахали лохвицькі депутати, – схему ще не затвердили, а вже виділяємо ділянки». А дехто з них ще й запитував, чи не будуть ці гаражі заважати жителям прилеглих будинків, або і тій самій лікарні. На що міський очільник запевняв, це якраз на їх прохання і виділяється. Правда, коли стали аналізувати претендентів, то виявилося, що дехто з них живе в районі автопарку, дехто в районі 3-ї школи чи ще десь, але тільки не в районі лікарні. На питання, як ці люди дізнались про гаражні ділянки, якщо навіть не всі депутати про це знали, в тому числі й голова земельної комісії Володимир Кузьменко. В’ячеслав Іванович відповів, що це ж Лохвиця – велике село! Село то велике, пане голово, а от прізвища людей, які постійно фігурують у рішеннях щодо земельних питань, чомусь повторюються дуже часто, як у хуторі з 5 хат. Береш, наприклад, як кажуть, навскидку, перелік земельних питань 23-ї сесії міської ради 6 скликання ще за 24 липня 2012 року.

І читаєш 18, 19, 20 і 21 питання. Відповідно, про продаж земельних ділянок громадянам Ященку В. І., Власенку А. М., Онопрієнку Н. В., Діброві С. В. А дивишся на 26-те питання пленарного засідання 43-ї сесії 6 скликання від 24 грудня 2013 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, який посвідчує громадянам право на земельні ділянки» і читаєш (тільки тепер у зворотному напрямку: Власенко Л. П., Власенко А. М., Власенко М. Л., Власенко Т. В., Ященко В. І., Ященко Л. Л.. А у 29-му питанні натрапляєш двічі на Демчук В. В.

Свої при владі – можна все
Але це так, ліричний відступ. Давайте все-таки повернемося до земельних ділянок у центрі міста, де мають будувати на колишній території лікарні 24 гаражі і 3 з них – під великі автомобілі. Перестаньте, шановні депутати, сунуть палки в колеса міської влади. Адже все схвалено і все порішено. А ви розказуєте, що там мав би бути якийсь парк, якісь дерева.

Торочите, що поряд імовірного будівництва розташовані інфекційне відділення і морг. Що це є порушенням певних санітарних норм і т. д. А ви подумали, що має робити в такому випадку В’ячеслав Іванович, як дивитись в очі тим людям, яким фактично вже віддані ці ділянки? Звичайно, після цього скандалу нахилить депутатів у подальшому на пакетне голосування було неможливо. Почався скрупульозний розгляд кожного питання. А той, хто шукає, той завжди знайде. Дійшовши до 34-го питання, натрапили на прізвища Гнідко І. І., Діброва Г. В., Діброва В. І., Демчук І. В., Демчук В. В., Коцупій Н. І., Кузьменко Ю. В., Сипленко Н. О., Сипленко В. І., Сипленко Є. В., Трофименко А. А. Ні, ці люди гаражі будувати не збираються – нащо такий клопіт? Набагато ефективніше – отримать просто так, на шару, по 2 га землі в районі об’їзної дороги, потім здать її в суборенду, наприклад, тому ж «Райзові» й мать додатковий прибуток до сімейного бюджету. Хто б від такого відмовився? А депутати чомусь знову збунтувалися, не проголосували.

Автор статті запитав одного з депутатів, чи не виникало в нього особисто та в інших обранців питання, чому так часто зустрічаються одні й ті ж самі прізвища під час розгляду земельних питань

– Виникало.
– А чому мовчали тоді?
– Та якось м’якше було.
Інші депутати також здивовані діями міського голови в останній час. Складається враження, що прислів’я «Не наївся – не налижешся» його не стосується. І вирішив пан голова своє взять. Або існує інший варіант: прийшли свої («Батьківщина» до влади), тож все дозволено.

Лохвицький край
Олег ЛІСНЯК
На фото:
Чи за так цей ласий шматочок землі біля лікарні планували надати під гаражі?
Категория: Лохвицький р-н. | Просмотров: 410 | Добавил: Administrator | Принтер: | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Віртуальна газета м.Лохвиця

Останні коментарі на сайті

Такого мачоса-срачоса удалили видео с СТБ cry

Интересно, а портреты он рисует ? Очень красивая картина. smile


Дуже страшна трагедія.. Рідним та близьким сили та терпіння. sad

продається недобудований будинок в м.Лохвиця т.066-427-48-64

Все ж таки, "завалив".... Притому що, майдан уже угомонився.... Напевно мало емоцій, - нехай для вас це буде боротьба... Бережіть себе Олександре...........................

Нерівний час.... Не здивуюся якщо ця людина "завалить" пам'ятник вождя пролетаріатів у м. Лохвиця. І все це за ради того - щоб зробити красиві світлини на фоні так званих його перемог. А потім впише своє красиве (на його думку) П.І.П. в сучасну історичну хроніку визвольного руху України. "Хвала" тобі шановний "борець" Українського народу ......


Кругом одни проблемы ....

Останні новини на сайті

[15.12.2017][м.Лохвиця]
Готуємося до новорічних святкувань (0)
[15.12.2017][м.Лохвиця]
Прикрасили Головну міську ялинку–2018 (0)
[13.12.2017][м.Лохвиця]
14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (0)
[13.12.2017][Лохвицький р-н.]
Безпритульні тварини: хто винен і що робити? (0)
[09.12.2017][Полтавщина]
За добу в ДТП на Полтавщині загинуло чотири людини (0)
[09.12.2017][м.Лохвиця]
У Лохвиці - два випадки сказу (0)
[09.12.2017][м.Лохвиця]
У Лохвиці готують льодову ковзанку (0)
[09.12.2017][м.Лохвиця]
Навесні в Лохвиці розквітнуть тисячі тюльпанів (0)
[09.12.2017][Лохвицький р-н.]
ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН: «КОЖЕН, ХТО ШКОДИТЬ ЕНЕРГЕТИЧНІЙ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, Є ВОРОГОМ НАШОЇ ДЕРЖАВИ» (0)
[09.12.2017][Лохвицький р-н.]
НА ЛОХВИЧИННІ ЖІНКА ПІСЛЯ ПОБИТТЯ ВЧАСНО НЕ ЗВЕРНУЛАСЯ ДО ЛІКАРІВ І ЗА ДВА МІСЯЦІ ПОМЕРЛА (0)
[09.12.2017][Лохвицький р-н.]
На Полтавщині будівельний комбінат оштрафували за сексистську рекламу (0)
[02.09.2017]
Лохвицький район: рятувальники ліквідували пожежу у господарчій будівлі (0)
[30.08.2017][м.Лохвиця]
Лохвиця прощалася з Героєм (0)
[26.08.2017][Лохвицький р-н.]
МЛИНІВСЬКИЙ МІСТ: техніка на місці, а грошей ще немає? (0)
[26.08.2017][Лохвицький р-н.]
Витрати на ремонт доріг діляться навпіл (0)
[26.08.2017][м.Лохвиця]
Недобудована дорога зруйнувалася після року експлуатації (0)
[23.08.2017][м.Лохвиця]
Вперше в Україні: з'явилося відео унікальної "пастки" для порушників (м. Лохвиця) (0)
[23.08.2017][м.Лохвиця]
Шановна лохвицько громадо! Дорогі лохвичани і криничани! (1)
[22.08.2017][м.Лохвиця]
ОГОЛОШЕННЯ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ (0)
[22.08.2017][м.Лохвиця]
«Ґудзюрина – маленька країна» (0)

Дошка безкоштовних оголошень

[18.01.2018][Продам]
Реализуем цыплят, утят также индюшат от производителя. (0)
[18.12.2017][Продам]
Продам дрова Дуб (0)
[26.10.2017][Услуги]
Кредити на малі та великі мрії від СМАРТ-ФІНАНС (0)
[05.11.2014][Работа]
Домашнее поражение «Зенита» от «Байера» (0)
[18.10.2014][Работа]
New Female Health Center in Detroit. (0)
[17.10.2014][Работа]
Defying Expectations in Miamш. (0)
[06.10.2014][Услуги]
Пасажирські перевезення (0)
[19.06.2014][Знакомства]
Ваша половинка чекає на Вас (0)
[30.12.2013][Продам]
игры для девочек бесплатно ходить. онлайн бесплатные игры призрачный гонщик (0)
[21.04.2013][Авто]
Продам ВАЗ 2108 (0)
Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар новин
«  Травень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Пошук
Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
м.Лохвиця © 2018